BO:KA pubis on võimalik korraldada privaatseid üritusi vähemalt 40 inimesele. Helista, kui on küsimusi!

BO:KA Pubi on 2011 aastal loodud meelelahutus, toitlustus ja majutusasutus, mis paikneb Männiaru Puhkemajade vahetus läheduses majutushoone esimese korrusel.

Pubi loomisel on saadud inspiratsiooni ühest kenast reisist, kus oli meeldejääv külastus ühes kohalikus veinilokaalis. Loodame, et oleme suutnud luua midagi, mis meeldib ka meie külastajale ning nendel, kes on juba käinud, on põhjus taas kord tagasi tulla.

Omalt poolt üritame hoida miljöö värskena ning kutsume pidevalt erinevaid eesti artiste külastama.

Samas võite korraldada meie juures koos oma sõpradega meeldejääva õhtu või veidi suuremaid üritusi (jõulupeod, firmaüritused). Mahutame kuni 50 inimest. Broneerimine telefoni teel.

PUBI BO:KA

KÕHU SAAVAD TÄIS KÕIK!

Pubi BO:KA menüüd luues oleme saanud inspiratsiooni nii Vahemere maitsetest, kui ka traditsioonilisest Euroopa köögist. Suveperioodil pakume kohapeal valmistatud BBQ menüüd, talveperioodil kostitame harjumuspäraste maitsetega. Sööke saab nautida siseruumides, kus muuhulgas on võimalik privaatseks ürituseks broneerida spetsiaalne valge saal. Suveperioodil on värkseid maitseid võimalik nautida ka terrassilt.

Tule sööma või niisama kohvile! Booking.com andmetel soovitab meie kohvi 10/9

Vaata menüüd

BO:KA MAJUTUS

PARIM UNI HARJUMAAL

Oru küla rohelises ümbruses asuv BO:KA majutusasutus jääb Tartu maanteest 4 km kaugusele. BO:KA toad on maitsekalt sisustatud ja gas parkettpõrandatega toas on lisas ka tasuta tualetitarvetega vannituba.

Hommikusööki serveeritakse kokkuleppel ning suvehooajal saate einestada terrassil.

Majutusasutuse asukoht meeldib eriti paaridele — nad on andnud sellele hindeks Booking.com 8,3.

  • 8  tuba

  • 2 vanniga deluxe tuba

  • 2 peretuba

  • Tasuta WIFI

  • Tasuta parkimine

  • Hommikusöögi võimalus

Vaata veel

+

Küsi lisa! Kirjuta meile!